Középeurópai Technológiai és Innovációs Közhasznú Kft.

A tavaszi házi TDK eredményei

2010. május 19.
Három szekcióból öt pályamunkát javasolt a Tudományos Diákköri Tanács az OTDK-n való nevezésre. Természetesen a többieknek is jár a gratuláció! Íme a helyezettek.
Három szekcióból öt pályamunkát javasolt a Tudományos Diákköri Tanács az OTDK-n való nevezésre. Természetesen a többieknek is jár a gratuláció! Íme a helyezettek.
 
I. Szekció – Közgazdaság-, Vezetés- és Vállalkozástudomány
 
I. helyezett
Szabó Zsolt - III. évfolyam – gazdálkodási és menedzsment
A dolgozat címe: Mi lesz veled világválság? - Az 1929-33-as és a mai válság összehasonlítása.
Konzulensek: Dr. habil. B. Nagy Sándor főiskolai tanár, Közgazdaságtudományi Intézet, Gazdaságtan Tanszék; Csányi Tamás gazdasági tanár, Közgazdaságtudományi Intézet, Pénzügyi Tanszék
A zsűri ezt a dolgozatot OTDK-ra javasolja.
 
I. helyezett
Szőke László - III. évfolyam – műszaki menedzser
A dolgozat címe: Esélyteremtő esélyegyenlőtlenség Magyarországon, a mozgáskorlátozottak integrálása a termelésbe
Konzulens: Varga Anita főiskolai adjunktus, Vezetés- és Vállalkozástudományi Intézet, Vezetés- és Szervezéstudományi Tanszék
A zsűri ezt a dolgozatot OTDK-ra javasolja.
 
II. helyezett
Gombos Erzsébet - Varga Babett – III. évfolyam – gazdálkodási és menedzsment
A dolgozat címe: Az euró bevezetése – Az Európai Unió, és Magyarország jelentései.
Konzulens: Csányi Tamás gazdasági tanár, Közgazdaságtudományi Intézet, Pénzügyi Tanszék
A zsűri ezt a dolgozatot OTDK-ra javasolja.
 
III. helyezett
Stircz Rita Julianna – I. évfolyam – számviteli szakügyintéző
A dolgozat címe: A hitelek értékelése
Konzulens: Csányi Tamás gazdasági tanár, Közgazdaságtudományi Intézet, Pénzügyi Tanszék
A zsűri és a Közgazdaságtudományi Intézet ezt a dolgozatot különdíjban részesíti.
 
IV. helyezett
Somogyi Edina – Vincze Nóra – II. évfolyam – gazdálkodás menedzsment
A dolgozat címe: A nettó átlagbérre ható tényezők elemzése Magyarországon
Konzulens: Lampertné Akócsi Ildikó főiskolai adjunktus, Közgazdaságtudományi Intézet, Gazdaságtan Tanszék
 
V. helyezett
Lábos Nikolett Gabriella – II. évfolyam – banki szakügyintéző
A dolgozat címe: A magyarországi nagy lakossági bankok internetbanki szolgáltatásaik használatának felmérése, és elemzése a lakosság körében
Konzulens: Barts Gábor gazdasági tanár, Közgazdaságtudományi Intézet, Pénzügyi Tanszék
 
VI. helyezett
Lábos Nikolett Gabriella – II. évfolyam – banki szakügyintéző
A dolgozat címe: Az integrált rendszer bemutatása, és elemzése a Saldo Pénzügyi Tanácsadó és Informatika Zrt.-n keresztül
Konzulens: Dr. Szemere Brigitta főiskolai tanársegéd, Közgazdaságtudományi Intézet, Gazdaságtan Tanszék
 
II. Szekció – Matematika és Műszaki Tudományok
 
I. helyezett
Hetyei Csaba - II. évfolyam – gépészmérnök
Vörös Zoltán - III. évfolyam – gépészmérnök
A dolgozat címe: A lapradiátor hatásfokának javítása
Konzulens: Dr. Kiss Endre főiskolai tanár, Természettudományi és Környezetvédelmi Intézet
A zsűri ezt a dolgozatot OTDK-ra javasolja.
 
III. helyezett
Varga Nikolett – V. évfolyam – műszaki menedzser
A dolgozat címe: Valószínűségeloszlások és alkalmazásaik
Konzulens: Dr. Buzáné Dr. Kis Piroska főiskolai tanár, Matematika Intézet, Alkalmazott Matematika Tanszék

III. Szekció – Társadalomtudományok
 
I. helyezett
Lakatos Zsolt – II. évfolyam – mérnöktanár
A dolgozat címe: Elektronikus tananyagok fejlesztése
Konzulens: Cserné Dr. Adermann Gizella egyetemi docens, Tanárképző Intézet, Andragógiai és Művelődéstudományi Tanszék
 
II. helyezett
Horváth Dávid – II. évfolyam – médiatechnológus asszisztens
A dolgozat címe: „Legyél te Magyarország netminiszterelnöke” avagy a netminiszterelnök – jelölti kampányok elemzése
Konzulens: Szakács István főiskolai adjunktus, Déri János Kommunikációs Intézet, Média Tanszék
 
III. helyezett
Szalay Hilda – III. évfolyam – mérnöktanár
A dolgozat címe: Új oktatási módszer hatékonysága a szociometria vetületében
Konzulens: Cserné Dr. Adermann Gizella egyetemi docens, Tanárképző Intézet, Andragógiai és Művelődéstudományi Tanszék
 
IV. helyezett
Baka Anett – III. évfolyam – kommunikáció és médiatudomány
A dolgozat címe: Az imázs mint érték – imázsépítés a BMW márkánál
Konzulens: Füredi Gábor oktató, Déri János Kommunikációs Intézet, Kommunikáció Tanszék
 
V. helyezett
Danyi Nóra – I. évfolyam – kommunikáció és médiatudomány
A dolgozat címe: Stressz az életünkben
Konzulens: Dr. Kelemen Gyula főiskolai tanár, Tanárképző Intézet, Neveléstudományi Tanszék
 
VI. helyezett
Dobosi Nóra – II. évfolyam – médiatechnológus asszisztens
A dolgozat címe: Érzékek, illatok, kommunikáció
Konzulens: Szpisák Tamás tanszéki mérnök, Déri János Kommunikációs Intézet, Média Tanszék
 
VII. helyezett
Marton Tamás – III. évfolyam – kommunikáció és médiatudomány
A dolgozat címe: A digitális anya, avagy gyerek az IWIW-en
Konzulens: Klucsik Gábor tanszéki mérnök, Déri János Kommunikációs Intézet, Média Tanszék
 
VIII. helyezett
Juvanzic Anna – II. évfolyam – médiatechnológus asszisztens
A dolgozat címe: Az Apple fejlesztése, avagy a Logic család újdonsága
Konzulens: Pálffy György tanszéki mérnök, Déri János Kommunikációs Intézet, Média Tanszék

Megosztom a Facebookon



 
 
 
 
 

Hírarchívum

Eseménynaptár